Haber
DEAŞ Terör Örgütü Üyeleri Kırşehir’de Yakalandı
![](https://nizipajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/deas-teror-orgutu-uyeleri-kirsehirde-yakalandi-9dHlEHOT.webp)
Kırşehir İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalarda DEAŞ terör örgütünde faaliyet gösterdiği tespit edilen yabancı uyruklu 5 kişi yakalandı.
Edinilen bilgiye göre, Kırşehir İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin düzenlediği operasyonda; DEAŞ Silahlı Terör Örgütü bünyesinde faaliyet gösterdiği tespit edilen yabancı uyruklu 5 kişi yakalanarak gözaltına alındı.
İşlemleri tamamlanan AH, AA ve AE sınır dışı edilirken, ASA ve SA ise ilgili makamlarca tutuklanarak cezaevine teslim edildi. – KIRŞEHİR