Teknoloji

Jagged Alliance 3 Playstation ve Xbox Konsollarına Geliyor: Çıkış Tarihi Açıklandı

 
THQ Nordic tarafından yayınlanan ve Haemimont Games tarafından geliştirilen sıra tabanlı taktik oyunu Jagged Alliance 3, hem Playstation hem de Xbox konsollarına geliyor. Bu bağlamda oyun, 16 Kasım’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Xbox One için 59,99 dolar fiyatla piyasaya sürülmeye hazırlanıyor. Oyun hem fiziksel hem de dijital olarak satışa sunulacak. Ön siparişler artık mevcut.
 
Konsol versiyonu geliyor
 
 
 
Başlangıçta PC için piyasaya sürülen Jagged Alliance 3 Taktik Sürümü, konsol versiyonları için de mevcut olacak. Bu versiyon 550 adet ile sınırlı olacak. Ön siparişler artık THQ Nordic Çevrimiçi Mağazasında mevcut. Bu sürüm hte oyununun bir kopyasını içermez.
 
Oyunun konsol versiyonları orta nesil çok oyunculu özelliğe sahip olacak. Bu özellik, PlayStation 4 ve PlayStation 5 kullanıcılarının yanı sıra Xbox Series ve Xbox One kullanıcılarının da birlikte oynamasına olanak tanıyacak.
 
Savaş ortamını aktaran ve gizlilik unsurları içeren taktiksel bir oyun olan Jagged Alliance 3, ilk olarak 14 Temmuz’da Steam ve GOG aracılığıyla PC için piyasaya sürüldü.

mihaliccik-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu